Movies
Ratings
295
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0