Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0