Titles you rated
ArcoRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 2.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 4.0
Sunset SunriseRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 2.0
How Do You KnowRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0