Series
Ratings
11
Inspector KooRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 2.0- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.0
- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
- Goblins Are AliveRated ★ 4.0
- Living Among the RichRated ★ 3.5
- おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5