Movies
Ratings
402
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Peanuts MovieRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Little HoursRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.5