Series
Ratings
16
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0