Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0