Titles you rated
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
My SpyRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0