Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5