Series
Ratings
43
Lupin Season 1Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Fake AffairRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
GuardianRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
QuanticoRated ★ 3.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0