Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5