Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0