Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0