Series
Ratings
84
One the WomanRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 1.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0