Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0