Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0