Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Larva IslandRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5