Series
Ratings
55- Crow BuildingRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Mr. HashtagRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- The CravingsRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0