Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5