Movies
Ratings
69
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0