Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The BequeathedRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 2.0