Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0