Series
Ratings
56
Generation KillRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0- Titanic: Blood and SteelRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 5.0
- Initial D: Final StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0