Series
Ratings
37
Reply 1988Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0