Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0