Series
Ratings
12
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0