Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
White NightRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
StorksRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
PKRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5