Series
Ratings
33
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5