Titles you rated
Station ElevenRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
 
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0