Movies
Ratings
341
American PsychoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 2.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 1.5
Wrong Turn 6: Last ResortRated ★ 2.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
The Doll MasterRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
The CatRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5