Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0