Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The OARated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0