Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Queen of ReversalsRated ★ 2.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0