Movies
Ratings
61
HarmonyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 5.0