Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0