Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 2.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0