Movies
Ratings
35
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0