Series
Ratings
30
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5