Movies
Ratings
71
The Maze RunnerRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0