Series
Ratings
49
Empress KiRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5