Movies
Ratings
32
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0