Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0