Movies
Ratings
141
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0