Movies
Ratings
728
The Italian JobRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5