Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
WishRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0