Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 2.0
My WayRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0