Movies
Ratings
655
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
Return to DustRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0