Titles you rated
FacelessRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0