Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jazzy MisfitsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 3.0
Shadow of FireRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0