Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 0.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
The LegendRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.5